Podstawa pod kominek typu K

  1. Home
  2. Szyba pod kominek
  3. Podstawa pod kominek typu K

Podstawa pod kominek typu K

164,00 248,00 
Kategoria: Szyba pod kominek
Wyczyść

Opis

Podstawa pod kominek typ K szkło 5 mm lub 6 mm

Kupiłeś kominek wolnostojący a teraz zastanawiasz się na czym go postawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zastosuj naszą szklaną podstawę pod kominek.

Dostępne wymiary:

  • K1 – 1200×1200 mm
  • K2 – 1100×1100 mm
  • K3 – 1000×1000 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zalecane jest zastosowanie elementów ochronnych pod kominek. Efektownym i zarazem prostym rozwiązaniem jest szklana podstawa pod kominek. która nie tylko zapewni efekty wizualne ale także ochroni Twoją podłogę przed uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem kominka.

Podstawa pod kominek jest nie tylko bardzo praktycznym ale i ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza zaopatrzonego w kominek. Dzięki temu, że podstawa kominkowa wykonana jest ze szkła hartowanego bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy użyć jakiegokolwiek płynu do czyszczenia szkła. Szkło użyte do wykonania podstawy pod kominek jest hartowane co oznacza, że jest odporne na działanie temperatury oraz na zarysowania.

Dodatkowe informacje

Typ podstawy

K1, K2, K3

Grubość

5 mm, 6 mm

Menu

DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA

​​​​​​​a wkrótce otrzymasz KUPON RABATOWY na nową szybę do kominka, pieca*

Gwarantujemy dawkę PRZYDATNEJ WIEDZYNAGRODY dla najbardziej aktywnych subskrybentów!

*Ilość kuponów rabatowych jest ograniczona ilościowo i czasowo. Spiesz się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podczas zapisu do newslettera przez MyGlass Wałuszko Piotr, ul. Pochyła 10, 53-512 Wrocław w celu wysyłki kuponu rabatowego i newslettera. Zapoznałem/łam się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawach przysługujących mi w związku z przetwarzaniem. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.