Podstawka pod kominek typu K

Podstawka pod kominek typu K

648,00 699,00 

Kategoria: Szyba pod kominek

Podstawka pod kominek typ K szkło 5 mm lub 6 mm

Kupiłeś kominek wolnostojący a teraz zastanawiasz się na czym go postawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zastosuj naszą szklaną podstawkę pod kominek.

Dostępne wymiary:

  • K1 – 1200×1200 mm
  • K2 – 1100×1100 mm
  • K3 – 1000×1000 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

Szukasz podstawy pod kominek o innej grubości niż 5 czy 6 mm? Napisz nam o tym w Uwagach lub na adres e-mail szklo@szybakominkowa.pl. Sprzedajemy też szyby o grubości 8 mm. Takie szkło jest droższe od podanych wyżej cen.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zalecane jest zastosowanie elementów ochronnych pod kominek. Efektownym i zarazem prostym rozwiązaniem jest podstawka pod kominek, która nie tylko zapewni efekty wizualne ale także ochroni Twoją podłogę przed uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem kominka.

Podstawka pod kominek jest nie tylko bardzo praktycznym ale i ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza zaopatrzonego w kominek. Dzięki temu, że podstawa kominkowa wykonana jest ze szkła hartowanego bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy użyć jakiegokolwiek płynu do czyszczenia szkła. Szkło użyte do wykonania podstawy pod kominek jest hartowane co oznacza, że jest odporne na działanie temperatury oraz na zarysowania.

Sprzedajemy 3 podstawy o typie K: K1, K2 i K3. Każda ma różne wymiary. K1 ma 120 cm x 120 cm, K1 – 110 cm x 110 cm oraz K3 – 100 cm x 100 cm.

Dysponujemy podstawkami w 3 kolorach: bezbarwnym, brązowym i ciemnoszarym (grafitowy, to prawie czerń). To kolory uniwersalne, które pasują do wszystkich wnętrz.

Podstawka pod kominek jest wykonywana ze szkła bezpiecznego – hartowanego najwyższej jakości.

Ma za zadanie chronić przeróżne podłoża – od paneli, przez parkiety i wykładziny – po kafle.

Jest estetyczna oraz funkcjonalna. Zabezpiecz obszar przed, pod kominkiem, kozą. – by np. się nie zabrudził. Pomaga zachowywać czystość w obszarze Twojego kominka czy Twojej kozy,

Hartowane szkło jest mega wytrzymałe. Wytrzymuje obciążenie do 500 kilogramów! Ponadto jest odporne na duże różnice temperatur – nawet takie sięgające do 200 stopni Celsjusza. Kup i sprawdź!