Szkło przed kominek typu I

Szkło przed kominek typu I

720,00 740,00 

Kategoria: Szyba pod kominek

Szkło przed kominek – typ I szkło 5 mm, 6 mm lub 8mm

Kupiłeś kominek wolnostojący a teraz zastanawiasz się na czym go postawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zastosuj nasze szkło przed kominek.

Dostępne wymiary:

  • I1 – 950×1100 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

Szukasz podstawy pod kominek o innej grubości niż 5 czy 6 mm? Napisz nam o tym w Uwagach lub na adres e-mail szklo@szybakominkowa.pl. Sprzedajemy też szyby o grubości 8 mm. Takie szkło jest droższe od podanych wyżej cen.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zalecane jest zastosowanie elementów ochronnych pod kominek. Efektownym i zarazem prostym rozwiązaniem jest szkło przed kominek. która nie tylko zapewni efekty wizualne ale także ochroni Twoją podłogę przed uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem kominka.

Szkło przed kominek jest nie tylko bardzo praktycznym ale i ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza zaopatrzonego w kominek. Dzięki temu, że podstawa kominkowa wykonana jest ze szkła hartowanego bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy użyć jakiegokolwiek płynu do czyszczenia szkła. Szkło użyte do wykonania podstawy pod kominek jest hartowane co oznacza, że jest odporne na działanie temperatury oraz na zarysowania.

Szyba występuje w typie I, dokładniej I1. Ma wymiary – 95 cm x 110 cm. Możesz ją zamówić w 3 kolorach: bezbarwnym, brązowym i ciemnej szarości (grafitowy, prawie czarny). Kolory te są uniwersalne, więc pasują do każdych wnętrz.

Szkło przed kominek czy przec piec wykonywane jest ze szkła bezpiecznego, hartowanego, której jest bardzo wysokiej jakości.

Chroni podłoże – jego różne rodzaje: panele, wykładziny, parkiety czy płytki.

Podstawy są zarówno funkcjonalne, jak i niesamowicie estetyczne. Zabezpieczają obszar przed kominkiem i pod nim lub przed / pod piecem wolnostojącym – kozą. Podłoże pod szybą nie brudzi się. Szyba pomaga zachowywać czystość wokół oraz pod piecem, kominkiem.

Gdyby takie szkło jakimś cudem pękło – nie stanowi zagrożenia dla ludzi takiego – jak zwykłe szkło, ponieważ rozpada się na tępo zakończone kawałki – przez co nie poranisz się przy ich zamiataniu, podnoszeniu.