Szkło pod kominek typu M

Szkło pod kominek typu M

609,00 684,00 

Kategoria: Szyba pod kominek

Szkło pod kominek typ M szkło 5 mm, 6 mm, 8 mm

Kupiłeś kominek wolnostojący a teraz zastanawiasz się na czym go postawić? Z pewnością mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zastosuj nasze godne uwagi szkło pod kominek.

Dostępne wymiary:

  • M2 – 850×1100 mm
  • M3 – 600×1200 mm
  • M4 – 600×1000 mm
  • M5 – 400×700 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

Szukasz podstawy pod kominek o innej grubości niż 5 czy 6 mm? Napisz nam o tym w Uwagach lub na adres e-mail szklo@szybakominkowa.pl. Sprzedajemy też szyby o grubości 8 mm. Takie szkło jest droższe od podanych wyżej cen.

Szkła pod kominek wykonujemy z bezpiecznego szkła hartowanego, dlatego jest wysokiej jakości. Posiadają one grubość 5, 6 lub 8 mm.

Są super rozwiązaniem pod piec czy kominek, ponieważ ochronią panele, wykładziny, parkiet bądź kafle.

Kolory

Kolorów szkła pod kominek mamy 3. Standardowe są przeźroczyste, które są uniwersalne i idealnie pasują do każdych wnętrz. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom sprzedajemy również podstawy grafitowe oraz brązowe.

Szkło pod kominek – zalety

Nasze szkła pod kominek, piec są przede wszystkim eleganckie i funkcjonalne. Są dobrym zabezpieczeniem podłogi wokół kominka czy przed pod piecem. Pomagają dbać o czystość – chronić przez zabrudzeniem podłoża.

Wykonane są ze szkła hartowanego, dzięki temu są wytrzymałe. Wytrzymują ciężar do 500 kg! Mają bardzo dobrą odporność na różnice temperatur (nawet do 200°C). Pod wpływem temperatur własności szkła nie zmieniają się, np. nie pogarszają się.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i bliskich

Są bezpieczne. Pękają na kawałki, które mają tępo zakończone krawędzie. Dzięki temu nie stanowią zagrożenia dla osób, które są w pobliżu pieca, kominka. To eliminuje ryzyko skaleczeń. Ochraniają podłogę nie tylko przed wysoką temperaturą, ale i przed iskrami, które wypadają z komory spalania. Szyby hartowane są 3 x bardziej odporne na uderzenia od szyb niehartowanych.

Montaż szkła pod kominek, piec jest prosty.

Szkła są odporne na zarysowania oraz uszkodzenia.

Szkło hartowane łatwo utrzymuje się w czystości.

Dlaczego to u nas warto kupić szkło w 6 pkt

Pkt 1 – bogaty wybór rodzajów szkła, wymiarów, kształtów bądź możliwość przycięcia

Punkty 2 – ceny od 89.10 zł

Pkt 3 – dobrze zabezpieczone, zapakowanie przesyłki

Punkt 4 – możliwość wystawienia faktury VAT

Pkt 5 – udzielamy pomocy w doborze podstaw, szkieł do kominka, pieca

Punkt 6 – prowadzimy sprzedaż tylko certyfikowanego szkła