O nas

Jesteśmy do Twoich usług

Nasze doświadczenie Twoje bezpieczeństwo


OTWIERAMY FIRMĘ

To początek fantastycznej przygody ze szkłem. Otwieramy siedzibę firmy przy ulicy Rękodzielniczej 14, we Wrocławiu. Zatrudniamy pierwszych pracowników, z głową pełną pomysłów i podekscytowaniem rozpoczynamy realizację zamówień głównie dla indywidualnych Klientów.

ROZSZERZAMY WSPÓŁPRACĘ

Nawiązujemy współpracę z dużymi przedsiębiorstwami, firmami budowlanymi, producentami mebli i projektantami wnętrz. Zaczynamy hurtowo sprzedawać produkty oraz wytwarzać szklane powierzchnie, w różnych formatach.

SZKŁO KOMINKOWE – NASZA SPECJALIZACJA

Zostajemy ekspertem w kwestii produkcji i sprzedaży szkła kominkowego. Wprowadzamy do oferty różne rodzaje, kształty, a także rozmiary szyb do kominków. Sprawiamy, że posiadacze domowych ognisk mogą cieszyć się solidnością i odpornością zakupionej szyby kominkowej.

DYSTRYBUUJEMY NARZĘDZIA DO OBRÓBKI SZKŁA

Nawiązujemy partnerstwo z niemiecką markę Bohle, jednym z najlepszych dostawców narzędzi do obróbki szkła. Dzięki sprawdzeniu ich jakości i skuteczności w naszym zakładzie, z czystym sumieniem oferujemy Klientom akcesoria, które działają cuda podczas pracy z kruchym materiałem.

ŚRODOWISKO I JAKOŚĆ – NA TYM NAM ZALEŻY

Dbamy o środowisko. Jakość produktów jest dla nas bardzo ważna. Potwierdza to niemiecki certyfikat jakości szkła kominkowego, stanowiący gwarancję niezawodności i zadowolenia wśród osób kupujących.
Produkujemy szkło zgodnie z obowiązującymi standardami jakości i środowiska. Świadczą o tym standardy wyznaczone przez zdobyte certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

ŚWIĘTUJEMY 10-LECIE FIRMY

To już 10 lat odkąd działamy w branży szklarskiej. Wciąż nie dowierzamy, kiedy minęła ta dekada? Zgromadziliśmy niezliczoną ilość doświadczeń, zrealizowaliśmy setki wyzwań w postaci poza szablonowych wymagań naszych Klientów…i nie zatrzymujemy się! Oferujemy wyroby szklane, zgodne z obowiązującymi trendami. Dopasowujemy się do zmian, wprowadzając praktyczne nowości do naszego asortymentu. Jedną z nich jest szyba do kominka samoczyszcząca, która całkowicie zrewolucjonizowała biznes szklarski.

2019 – PUBLIKUJEMY NOWĄ STRONĘ FIRMOWĄ

Dostosowujemy się do zmieniającego się świata i rynku szkła. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Zmienność i rozwój to cechy, które są naszej firmie bardzo dobrze znane. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z zakresu usług i produktów, które rozwinęliśmy przez ponad 10 lat. Nieustannie się doskonalimy oraz dokładamy wielu starań, aby pozostać na wysokiej pozycji wśród liderów branży szklarskiej!

Założyciel Piotr Wałuszko

Piotr Wałuszko

Założyciel / CEO

25 lat – dokładnie tyle czasu zajmuję się branżą szklarską. To dziedzina, która całkowicie mnie pochłania i, w której swoje zaangażowanie przekładam na rozwój usług, produktów, a przede wszystkim Twoje zadowolenie. Dbam o to, aby każdy Klient kupujący szybę kominkową lub akcesoria do szkła poczuł się usatysfakcjonowany i uzyskał odpowiedź na pojawiające się wątpliwości. Jestem otwarty na pytania, dlatego właśnie każdy problem jaki masz ze szkłem i jego obróbką, chętnie z Tobą omówię oraz udzielę praktycznych wskazówek.

Mój najważniejszy cel to zrozumienie potrzeb Klienta oraz ich spełnienie. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu w branży szklarskiej, które stale rozwijam już od czasów studenckich.  Początkowo jako pracownik hali produkcyjnej, przy cięciu szkła do szyb zespolonych,  następnie w roli kierownika oddziału koncernu szklarskiego AGC i menedżera hurtowni szkła. Ta ścieżka doprowadziła mnie do dnia, w którym otworzyłem własną firmę w 2008 roku. Od tego momentu nieustannie ją rozwijam, oferując Ci szeroki zakres usług szklarskich, akcesoriów oraz takich wyrobów, jak szkło kominkowe.

Zamiłowanie do realizowanej pracy, sprawiło, że długo szukałem szklarskich produktów o wysokiej skuteczności. Niepodważalnie najlepszą okazała się być marka Bohle, której moja firma jest oficjalnym i największym dystrybutorem w Polsce. Dzięki doświadczeniu w użytkowaniu niemieckich produktów we własnym zakładzie, świadomie doradzam Klientom, jak je efektywnie wykorzystywać.

Anna

dział sprzedaży

Jeśli chcesz szybko
i konkretnie załatwić temat.

Sylwia

dział sprzedaży

Pomaga rozwiązywać trudniejsze tematy. To mistrzyni nawiązywania relacji.

Paweł

dział sprzedaży

Potrzebujesz wiedzy technicznej i porozmawiać konkretnie o rozwiązaniach technicznych.

Wsparcie techniczne naszych pracowników jest do Państwa dyspozycji.

Paweł

kierownik projektu

Spokój i wyważenie.

Robert

szklarz

Ciężkiej pracy się nie boi.

Grzegorz

dział logistyki