Szkło hartowane pod kominek typu A

Szkło hartowane pod kominek typu A

660,00 697,00 

Kategoria: Szyba pod kominek

Szkło hartowane pod kominek typ A (szkło 5 mm, 6 mm i 8 mm)

Kupiłeś kominek lub piec a teraz nie wiesz na czym go postawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Dobry rozwiązaniem jest szkło hartowane pod kominek.

Dostępne wymiary:

  • A1 – 1000×1200 mm
  • A2 – 1000×1100 mm
  • A3 – 1000×1000 mm
  • A4 – 1100×1000 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

Szukasz podstawy pod kominek o innej grubości niż 5 czy 6 mm? Napisz nam o tym w Uwagach lub na adres e-mail szklo@szybakominkowa.pl. Sprzedajemy też szyby o grubości 8 mm. Takie szkło jest droższe od podanych wyżej cen.

O podstawach pod piece, kominki

Sprzedajemy 4 podstawy o typie A: A1, A2, A3 i A4. Każda z nich ma inne wymiary. A1 ma 100 cm na 120 cm, A2 – 100 cm na 110 cm, A3 – 100 cm na 100 cm oraz A4 – 110 cm na 100 cm.

Dysponujemy szybami pod piece, kominki w 3 kolorach: bezbarwnym, ciemnoszarym (prawie czarnym) i brązowym. Wszystkie te kolory są uniwersalne, jak i również neutralne, więc będą się wkomponowywać w każde wnętrza.

Szkło hartowane pod kominek oraz piec wykonujemy z szkła bezpiecznego, dokładniej hartowanego, które jest wysokiej jakości.

Chronią różne rodzaje podłoża – panele, wykładziny, parkiety, a także płytki.

Nasze podstawy są estetyczne oraz funkcjonalne. Zabezpieczają obszar przed kominkiem, pod piecem, np. by się nie zabrudził. Pomogą Ci w zachowaniu czystości w obszarze Twojego pieca, kominka.
Szkło hartowane jest przede wszystkim wytrzymałe. Wytrzyma obciążenie nawet do 500 kg! Jest odporne na różnice temperatur rzędu 200°C. Pod wpływem wysokich temperatur szkło nie zmienia się, np. nie ulega pogorszeniu.

Podstawy pod piec, kominek są bezpieczne. Kiedy szkło pęknie – stanowi zagrożenie dla osób, które są w pobliżu. Szkło hartowane pęka na kawałki, które są tępo zakończone, dzięki czemu nikt nie porani się przy jego zbieraniu, zamiataniu.

Zabezpieczają podłogę nie tylko przed wysoką temperaturą, ale też przed iskrami, które mogą wypaść z komory spalania.

Czy wiesz, że szkło hartowane jest 3x bardziej odporne na uderzenia od szkła, które nie jest hartowane?

Zamontowanie szyby pod kominek, piec jest proste.

Szkło hartowane pod kominek, piec jest odporne na zarysowania i uszkodzenia.