Szyba pod kominek narożny typu G

Szyba pod kominek narożny typu G

660,00 686,00 

Kategoria: Szyba pod kominek

Szyba pod kominek narożny typ G szkło – 5 mm lub 6 mm

Kupiłeś kominek wolnostojący a teraz zastanawiasz się na czym go postawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zastosuj naszą szklaną podstawę pod kominek.

Dostępne wymiary:

  • G1 – 1100×1100 mm
  • G2 – 1000×1000 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

Szukasz podstawy pod kominek o innej grubości niż 5 czy 6 mm? Napisz nam o tym w Uwagach lub na adres e-mail szklo@szybakominkowa.pl. Sprzedajemy też szyby o grubości 8 mm. Takie szkło jest droższe od podanych wyżej cen.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zalecane jest zastosowanie elementów ochronnych pod kominek. Efektownym i zarazem prostym rozwiązaniem jest szyba pod kominek narożny. która nie tylko zapewni efekty wizualne ale także ochroni Twoją podłogę przed uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem kominka.

Szyba pod kominek narożny jest nie tylko bardzo praktycznym ale i ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza zaopatrzonego w kominek. Dzięki temu, że podstawa kominkowa wykonana jest ze szkła hartowanego bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy użyć jakiegokolwiek płynu do czyszczenia szkła. Szkło użyte do wykonania podstawy pod kominek jest hartowane co oznacza, że jest odporne na działanie temperatury oraz na zarysowania.

Szybę pod kominek sprzedajemy w dwóch wymiarach – G1 i G2. Wymiary szkła G1 to 110 cm x 110 cm, G2 – 100 cm x 100 cm.

Szybę pod kominek narożny sprzedajemy w trzech kolorach: przeźroczystym (bez żadnej barwy), brązowym i ciemnoszarym, czyli grafitowym (to prawie czarny).

Wykonujemy je ze szkła, które jest bezpieczne. To dokładnie szkło hartowane, które jest bardzo wysokiej jakości. Takie szyby są super wytrzymałe. Wytrzymują obciążenie nawet do 500 kiligramów! Są odporne na wysokie różnice temperatur – do 200°C. Szkło pod wpływem różnych – wysokich temperatur nie zmienia się, nie pogarsza.

Takie szyby chronią przeróżne podłoża – od panele, przez wykładziny – po parkiety czy płytki.

Oprócz wysokiej estetyczności – są także funkcjonalne. Ochraniają obszar pod kominkiem i przed kominkiem lub piecem – by np. ten obszar się uległ zabrudzeniu.