Szyba przed kominek typu B

Szyba przed kominek typu B

654,00 697,00 

Kategoria: Szyba pod kominek

Szyba przed kominek typ B szkło 5 mm lub 6 mm

Kupiłeś kominek wolnostojący a teraz zastanawiasz się na czym go postawić? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Zastosuj naszą szybę przed kominek.

Dostępne wymiary:

  • B1 – 1000×1200 mm
  • B4 – 850×1100 mm
  • Kolor szkła – bezbarwne, brązowe, grafitowe.

Szukasz podstawy pod kominek o innej grubości niż 5 czy 6 mm? Napisz nam o tym w Uwagach lub na adres e-mail szklo@szybakominkowa.pl. Sprzedajemy też szyby o grubości 8 mm. Takie szkło jest droższe od podanych wyżej cen.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zalecane jest zastosowanie elementów ochronnych pod kominek. Efektownym i zarazem prostym rozwiązaniem jest szyba przed kominek. która nie tylko zapewni efekty wizualne ale także ochroni Twoją podłogę przed uszkodzeniami związanymi z użytkowaniem kominka.

Szyba przed kominek jest nie tylko bardzo praktycznym ale i ekskluzywnym dodatkiem do każdego wnętrza zaopatrzonego w kominek. Dzięki temu, że podstawa kominkowa wykonana jest ze szkła hartowanego bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy użyć jakiegokolwiek płynu do czyszczenia szkła. Szkło użyte do wykonania podstawy pod kominek jest hartowane co oznacza, że jest odporne na działanie temperatury oraz na zarysowania.

Szybę przed kominek możesz odebrać od nas bezpośrednio z firmy – ul. Rękodzielnicza 14 we Wrocławiu bądź możemy ją dla Ciebie dokładnie spakować i zabezpieczyć – wysłać w dowolne miejsce w Polsce. 99 procent przesyłek ociera do Klienta cało.

Nasza firma działa na rynku od 2008 roku – także jesteśmy doświadczonymi sprzedawcami. Wiele osób zachwala nasze produkty, naszą obsługę, zabezpieczenie wysyłki – sprawdź sam teraz!

Nie wiesz jaką szybę przed kominek wybrać? Zadzwoń do nas a doradzimy – +48 513 480 280. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Uwaga: odbieramy telefon także po pracy. Jeśli nie zdążymy odebrać – staramy się oddzwaniać. Dzwoń do nas śmiało. Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli wolisz pisać – pisz na adres e-mail
szklo@szybakominkowa.pl. Kontaktuj się jak Ci wygodnie!