Bezpieczne opakowanie, błyskawiczna dostawa, profesjonalna obsługa, gwarancja!

Szkło kominkowe samoczyszczące Robax IR

W poszukiwaniu idealnego szkła do kominka możesz zrobić krok dalej, bo szyba samoczyszcząca, to następny krok ewolucji.

Jak to działa? Już tłumaczę.

Samoczyszczące szkło kominkowe zostało jednostronnie pokryte niewidoczną dla oka warstwą tlenku metalu. Dzięki temu duża część promieniowania cieplnego przechodzi przez szybę i odbija się od warstwy tlenków metali IR. Dlatego wraca do środka i kumuluje energię na wewnętrznej stronie paleniska.

Brud się po prostu sam wypala

Na wewnętrznej powierzchni szyby temperatura rośnie o około 25%. Podwyższona temperatura spalania redukuje osadzanie się substancji smolistych na szybie – sadza na szybie ulega wypaleniu! Pięknie. Szyba sama się czyści od środka – bez żadnych dodatkowych działań z Twojej strony.

Ale to nie wszystko!

Powracające ciepło podnosi temperaturę w palenisku, więc rośnie jego wydajność – bez większej ilości opału. Twój kominek sprawniej grzeje, oszczędza opał a szyba świetnie wygląda, bo nic nie przesłania widoku pięknych płomieni.

Powłoka z tlenków metali jest tak samo trwała, jak cała szyba Robax. Twoje „szczęście” nie minie. Dostaniesz na to certyfikat i gwarancję.

Gwarancja

Kupując tę szybę otrzymasz gwarancję na dostawę. To praktycznie niemożliwe, ale gdyby szyba się zbiła w transporcie, od razu przygotujemy dla ciebie dokładnie taką samą i ekspresowo wyślemy.

Podaj wymiary i przejdź do wyceny: Wycena szkła kominkowego samoczyszczącego Robax IR

Chcesz zamówić przez telefon? +48 512 360 366