Pianka do mycia szyb kominkowych 500 ml

Pianka do mycia szyb kominkowych 500 ml

18,00 

Kategoria: Akcesoria kominkowe

Brak w magazynie

  • Przeznaczenie: do szyb kominkowych
  • Pojemność: 500 ML
  • Kod: PDSK500

Pianka do mycia szyb w kominkach

Preparat przeznaczony do usuwania starych, ciężkich do usunięcia nalotów powstałych na szybach kominkowych to wyjątkowo skuteczne rozwiązanie dla każdego posiadacza kominka. Zawiera specjalną formułę, dzięki której doskonale usuwa uciążliwy osad, okopcenie i tłuszcz, przywracając szybie kominkowej jej pierwotny blask.

Warto zaznaczyć, że pianka nie niszczy uszczelek izolacyjnych, co jest niezwykle ważne dla zachowania pełnej funkcjonalności i bezpieczeństwa kominka.

Produkt posiada zamknięcie bezpieczne dla dzieci, zgodne z normą ISO 8317;2005. To gwarancja, że nawet w przypadku, gdy preparat dostanie się w ręce najmłodszych, nie zostanie on przez nich otwarty.

Preparat został przetestowany i zatwierdzony przez renomowane instytucje, co dodatkowo potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo w użyciu. Dlatego jeżeli zależy Ci na profesjonalnym i bezpiecznym czyszczeniu szyb kominkowych, ten preparat to doskonały wybór.

Z jego pomocą nie tylko utrzymasz swój kominek w nienagannej kondycji, ale również zyskasz pewność, że jest on bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie czekaj, zadbaj o swój kominek z specjalistyczną pianką i ciesz się czystą szybą kominkową!